O MNĚ

Vážení přátelé,

na reklamním trhu se pohybuji už více než 15 let. Prošel jsem v průběhu své kariéry asi všemi typy reklamních agentur, kde jsem se setkal se zpracováním veškerých druhů zakázek. Od vizitky přes časopisy a knihy, po billboardy, bannery a webové stránky.

Jelikož je mi blízká typografie a mám vzdělání v tomto oboru (SOU polygrafické – sazeč), snažím se orientovat na vytváření firemních značek, ale nebráním se ani jiným typům zakázek, jak je vidět z mého portfolia.

Při tvorbě loga se zaměřuji na to, aby maximálně vystihovalo co nejjednodušším způsobem charakter jeho nositele a bylo svému okolí snadno srozumitelné a zapamatovatelné. Vždy je pro mne prioritou, aby vizuály které vytvářím, měly kromě té grafické i vysokou obsahovou hodnotu. Proto začínám vymýšlením vhodného konceptu, který osloví vybranou cílovou skupinu.

Při sestavování této webové prezentace jsem se rozhodl, že budu klást důraz na jednoduchost. Proto ačkoliv mám rozsáhlý archiv mých prací, zařadil jsem jich zde jen několik. Myslím, že k oslovení potencionálního klienta to stačí a na vyžádání mohu poslat kompletní prezentaci v elektronické podobě.

Vím, že vybudovat a udržet si klientelu je náročné, proto přistupuji ke všem zákazníkům s osobním a maximálně profesionálním přístupem. Snažím se vyjít vstříc i cenou za mé služby. Také zajišťuji i ostatní související aktivity. Pokud je tedy potřeba nechat něco vytisknout nebo třeba nakódovat webové stránky, není to problém.

Zakázky zpracovávám na klíč od návrhu po produkci. Věřím, že Vás ukázky mých prací zaujmou. Předem děkuji za vaši důvěru.

Jan Dundych