Logotyp

Jak přistupuji k tvorbě loga?

Každé firemní logo musí splňovat náročné technické parametry, které vycházejí hlavně z nutnosti používat loga v mnoha variantách. Z grafického hlediska musí být loga originální, jednoduchá, a přitom výstižná. Kvalitní tvorba loga je pro zapamatovatelnost vaši značky nutností.

Pokud se ptáte, co všechno pro Vás můžu na poli firemní identity udělat, odpovídám – téměř cokoliv! Ať už máte jakékoliv nápady, budu se jim vždy věnovat individuálně a pokusím se vytěžit z nich to nejlepší.

Zvažte, čeho chcete ve svém podnikání ve vztahu k zákazníkům či klientům docílit, co jste pro to ochotni udělat a jakými prostředky chcete působit. Vy musíte vědět, co chcete – a já Vám to dodám.

Na základě vašich požadavků navrhnu a zpracuji Vaše firemní logo – buď zcela nové, nebo se můžu pokusit o redesign vašeho původního loga. Budete-li mít zájem, vytvořím pro vás i tzv. logo manuál neboli grafický manuál, což je dokument, který definuje povolené i zakázané způsoby užití vašeho loga. Na tomto pilíři lze pak dále stavět při vytváření běžných firemních a reklamních tiskovin a také prezentace na internetu – je na vás, co všechno si z mé nabídky vyberete.

ZA VYTVOŘENÍ NOVÉHO LOGA NYNÍ
CENA 3000 KČ. CENA ZAHRNUJE
TŘI AŽ PĚT GRAFICKÝCH NÁVRHŮ
A DOKONČENÍ DLE VAŠICH PŘIPOMÍNEK.
VÝSLEDEK = FORMÁTY JPG, AI, PDF, EPS